kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. rekrutacji

Firma: FDM Grupa Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

FDM Group jest globalnym dostawcą profesjonalnych usług, koncentrującym się na IT, współpracującym z ponad 200 klientami z wielu branż. Model biznesowy FDM jest zarówno unikalny, jak i stabilny, łącząc ludzi i technologię w najbardziej efektywny sposób. Posiadając centra w Wielkiej Brytanii, Europie, Ameryce Północnej i Azji, FDM odnotował gwałtowny wzrost na przestrzeni lat i ugruntował swoją pozycję jako wielokrotnie nagradzana firma oraz jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie.

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Kraków

O stanowisku:

Poszukujemy starszego rekrutera/ki, który/a chce poznać świat rekrutacji w branży technologicznej. Nie musisz specjalizować się w obszarze IT, ważniejsze będą twoje umiejętności komunikacyjne, zdolność oceny potencjału kandydatów oraz chęć pomagania ludziom w budowaniu ich ścieżek kariery.

Jest to stanowisko, które wymaga umiejętności interpersonalnych, otwartości na drugiego człowieka i chęci pomagania innym w osiąganiu ich celów zawodowych.

Na tym stanowisku przyda się wiedza z zakresu psychologii i socjologii, znajomość realiów rynkowych i otwartość na nową wiedzę.

Zakres obowiązków:
  • Będziesz odpowiedzialny/a za wszystkie aspekty procesu rekrutacji kandydatów, od momentu wpłynięcia aplikacji.
  • Będziesz oceniał/a napływające aplikacje i odpowiadał/a za informację zwrotną po zakończeniu procesu.
  • Będziesz przeprowadzał/a wywiady behawioralne i kompetencyjne oraz weryfikował/a doświadczenie i nastawienie kandydatów.
  • Będziesz dbał/a o utrzymanie relacji z kandydatami oraz przeprowadzanie ich przez każdy etap aplikacji.
  • Będziesz współpracował/a z działami marketingu, HR, sprzedaży, prawnym i pozostałymi w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i płynności procesu rekrutacji.
  • Będziesz służył/a swoją radą i doświadczeniem, jeśli chodzi o dobór kandydatów dla poszczególnych klientów i wybór właściwych ścieżek kariery.
  • Będziesz brał/a udział w wydarzeniach, takich jak targi pracy, sesje onboardingowe, imprezy inauguracyjne.
  • Będziesz wspierał/a dział HR w pozyskiwaniu nowych kandydatów, służąc im rozpoznaniem rynku i śledzeniem efektywności działań promocyjnych.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki to psychologia, socjologia, ZZL.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomości pakietu MS Office, przydatna będzie też znajomość programów automatyzujących działania rekrutacyjne.
  • Dobra znajomość realiów rynku Polskiego.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i cierpliwość wobec długo trwających procesów.
  • Umiejętność współpracy z ludźmi i komunikatywność.
  • Mile widziana znajomość polskich przepisów prawa pracy, rodzajów umów i zasad opodatkowania.

Kultura organizacyjna:

W naszym zespole pracuje ponad 85 narodowości, dlatego zachęcamy do integracji i celebrujemy różnorodność pod względem pochodzenia, kultury i umiejętności. Nasze inicjatywy Women in Tech wspierają kobiety w branży, dążąc do stworzenia zrównoważonego pod względem płci środowiska pracy. Jako członek społeczności FDM możesz liczyć na to, Twoje wysiłki będą zawsze doceniane i nagradzane, a Ty będziesz wspierany podczas całej ścieżki kariery w FDM, aby osiągnąć swoje cele zawodowe.

Grupa FDM jest pracodawcą równych szans i wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą brani pod uwagę przy zatrudnieniu, bez względu na rasę, religię, płeć, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność lub jakikolwiek inny status chroniony prawem. Nasz zespół rekrutacyjny z przyjemnością pomoże w dostosowaniu się do wymogów procesu rekrutacji.