kandydatów

Etat Brygadzista Ekipy Sprzątającej

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków

Brygadzista Ekipy Sprzątającej

Miejsce pracy: Kraków

zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:
  • Pracę od zaraz i dobre wynagrodzenie,
  • Niezbędne do pracy narzędzia,
  • Pracę u lidera w swojej branży,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Szacunek i zrozumienie,
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne.
Zadania:
  • Nadzór nad wykonaniem usługi sprzątania, kontrola pracy podległych osób, rekrutacja oraz wprowadzanie nowych osób do pracy, tworzenie grafików, tworzenie zamówień, utrzymanie pozytywnych relacji z klientem, wsparcie zespołu w sprzątaniu obiektu.
Oczekujemy:
  • Znajomości technik utrzymania czystości, umiejętności pracy w zespole, wysokiej kultury osobistej.
  • Doświadczenie w sprzątaniu obiektów handlowych będzie mile widziane.