kandydatów

Etat Operator linii produkcyjnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce miejsce pracy: Niepołomice

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Operator linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Niepołomice
Numer: StPr/22/0582
OBOWIĄZKI:

Obsługa narzędzi ręcznych do obróbki metali (urządzenia do cechowania, nitowania, krawienia, gratowania i inne), nadzór nad prawidłowym przebiegiem pracy urządzeń na linii produkcyjnej, wstępna kontrola obrabianych elementów. Pracodawca oferuje: * bezpośrednie i stabilne zatrudnienie (umowa o pracę), * atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego wykształcenia, * możliwość uczenia się (nowe technologie, nowoczesne narzędzia), * bezpieczeństwo pracy, czystość, ergonomię na najwyższym poziomie, * dodatkowo benefity (program emerytalny, karta sportowa, ubezpieczenie, platforma kafeteryjna, wspieranie rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie studiów i kursów językowych, * dobra atmosfera w zespole.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne lub średnie zawodowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność pracy zgodnie z procedurami, znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym A1/A2, mile widziane doświadczene w pracy w firmie produkcyjnej, nastawienie na wysoką jakość, wysoka motywacja do dzielenia się wiedzą, bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w grupie, wysoka kultura osobista, gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany), chęci do pracy i nauki.

Miejsce pracy:

Niepołomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 612 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce