Etat Koordynator / Koordynatorka realizacji projektów edukacyjnych i pomocowych

Firma: Internationaler Bund Polska miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7102323, z dnia 2022-06-03

Fundacja Internationaler Bund Polska poszukuje koordynatorów/ek realizacji projektów edukacyjnych i pomocowych.

Koordynator / Koordynatorka realizacji projektów edukacyjnych i pomocowych

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Kompleksowa koordynacja i realizacja projektów fundacji w tym w szczególności:

  • Opracowanie założeń realizacji projektu
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, współpraca przy prowadzeniu mediów społecznościowych i strony internetowej projektu
  • Organizacja wydarzeń współpraca z mediami, partnerami, sponsorami
  • Prowadzenie biura projektu
  • Pozyskiwanie beneficjentów
  • Opieka merytoryczna nad projektem i prowadzenie rozliczeń finansowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • Znajomość ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Dodatkowo punktowane:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie
  • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych, współpracy z mediami
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

Oferujemy

  • umowę zlecenie, umowę o pracę na czas określony
  • możliwość częściowej pracy zdalnej