kandydatów

Etat Monter konstrukcji - hale logistyczne

Firma: INTER STAL Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7083471, z dnia 2022-05-31

INTER STAL Sp. z o.o.

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

Monter konstrukcji - hale logistyczne

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Praca przy montażu konstrukcji hal logistycznych
  • Zatrudnimy całą brygadę lub pojedyncze osoby
  • Praca na terenie Niemiec

Wymagania

  • Doświadczenie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Mile widziany komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy

Oferujemy

  • Gwarancja stabilnej pracy
  • Polska umowa o pracę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
  • Wynagrodzenie wypłacane w walucie €
  • Możliwość pobierania zaliczek w pierwszym miesiącu pracy
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę, mieszkania w pełni wyposażone (pokojach 1/2/3 osobowe) + bezpłatny internet
  • Bezpłatny transport do pracy  samochodami służbowymi
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania kontraktu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-05-2022
Wyświetleń: 149