kandydatów

Etat Młodszy menedżer

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Młodszy menedżer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/4241
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie podległymi zespołami w procesach Disputes; kontakt z klientem i zarządzanie eskalacjami; zarządzenie procesem transition oraz stabilizacja pracy; wyznaczanie i monitorowanie KPI dla podległych zespołów; zarządzanie i wdrażanie usprawnień; wyznaczanie celów dla zespołów; analiza i redesign procesów. NIE MNIEJ NIŻ 11 000 PLN

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: średnie (dowolne), doświadczenie zawodowe: 7 lat doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym, w tym doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym. Umiejętności: wysokie umiejętności analityczne oraz bardzo dobre umiejętności kreatywnego myślenia; wysokie umiejętności szybkiego, samodzielnego podejmowania decyzji lub przedstawiania poprawnych rekomendacji; wysokie umiejętności prawidłowej interpretacji informacji i wyciągania słusznych wniosków; wysokie umiejętności negocjacyjne; umiejętność tworzenia strategii biznesowych, ze szczególnym uwzględnieniem procesów transition; umiejętność optymalizacji procesów O2C; umiejętność pracy z klientem międzynarodowym utrzymanie dobrej relacji jako przedstawiciel zespołu. Język angielski na poziomie co najmniej B2, znajomość dodatkowego języka europejskiego będzie atutem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie