kandydatów

Etat Menedżer ds. transformacji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. transformacji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/4233
OBOWIĄZKI:

-Zarządzanie projektem wdrożenia Oracle -Wdrożenie funkcjonalności TMS -Zbudowanie HUBu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe. Doświadczenie zawodowe: 5 lat doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym, w tym doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym. Umiejętności: znajomość projektów Oracle Supply Chain, w tym szczegółów prowadzenia technologiczno funkcjonalnego, rozwoju i testowania ; umiejętności funkcjonalne w zakresie zarządzania magazynem Oracle (WMS), zarządzania zamówieniami (OM), produkcji (OPM, rozwiązania dyskretne), wysyłek, zapasów, mobilnych aplikacji łańcucha dostaw (MSCA) w wersji R12.2.X ; z rozumienie procesu FAS z mapowaniem routingu. Znajomość języków obcych: język angielski, na poziomie co naj mniej B2, znajomość dodatkowego języka europejskiego będzie atutem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie