kandydatów

Etat Ekspert ds. procesu należności

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Ekspert ds. procesu należności
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/4064
OBOWIĄZKI:

Analiza danych i informacji o portfelu klientów, identyfikacja przyczyn powstawania długów i nierozliczonych kredytów, wdrażanie planów rozwiązań; Monitorowanie, prowadzenie i rozliczanie przypisanych rachunków w portfelu, koncentracja na utrzymaniu niskiego salda zadłużenia; Telefoniczna i e-mailowa interakcja z klientami zewnętrznymi w celu zmniejszenia zaległości oraz oferowanie wsparcia w dostarczaniu analizy danych finansowych rachunków; Raportowanie danych finansowych klientów; Pełnienie funkcji łącznika pomiędzy klientem końcowym a innymi działami Order To Cash, udostępnianie uzyskanej dokumentacji w przypadku: sporów, nieprzydzielonych płatności i innych roszczeń; Odpowiadanie za transformację procesów, pełnienie roli eksperta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe. Doświadczenie zawodowe: minimum 5 lat doświadczenia zawodowego. Umiejętności: umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność analizy i przetwarzania dużej ilości danych, komunikatywność, umiejętność budowania relacji biznesowych, umiejętność zaspakajania potrzeb klienta. Znajomość języków obcych: Język angielsk i biegły w mowie i piśmie. Certyfikat nie jest wymagany, pracodawca zweryfikuje znajomość języka podczas rekrutacji

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie