kandydatów

Etat Starszy naukowiec i

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy naukowiec i
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/4225
OBOWIĄZKI:

•Prowadzenie projektów, prowadzenie syntez organicznych, oczyszczanie produktów syntezy, interpretacja widm spektroskopowych, zgodnie z założonymi ramami czasowymi •Opracowywanie oraz optymalizacja szlaków syntetycznych w oparciu o analizę literaturowo-patentową •Definiowanie ryzyk projektowych •Kontrola zarządzania surowcami/odczynnikami w projekcie •Informowanie przełożonego o przebiegu i wynikach prowadzonych prac •Przygotowywanie opisu merytorycznego do ofert oraz konsultacje z klientami Selvity materiały, surowce, sprzęt laboratoryjny, itp., niezbędne do prowadzenia prac •Racjonalne gospodarowanie przydzielonym majątkiem, nadzór nad aparaturą, składanie zapotrzebowań na materiały, surowce, sprzęt laboratoryjny, itp., niezbędne do prowadzenia prac powstającymi w laboratorium

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy inżyniera/naukowca (w dziedzinie chemii) Wykształcenie wyższe w dziedzinie chemii organicznej

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie