Etat Płatny staż w Dziale pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych

Firma: Europejskie Centrum Szkoleń i Dotacji Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 7043751, z dnia 2022-05-23

Europejskie Centrum Szkoleń I Dotacji Sp. z o. o. jest firmą zajmującą się pozyskiwaniem dotacji unijnych dla swoich klientów oraz prowadzeniem i rozliczaniem projektów dofinansowanych w ramach RPO, POIR, POPC, POWER, POPW oraz PROW. Jesteśmy liderem w swojej branży. Pracujemy w przyjaznej atmosferze wspierając naszych klientów we wszelkich obszarach związanych z przygotowaniem ich firm do skutecznego aplikowania o fundusze unijne oraz na każdym etapie rozliczania pozyskanych już środków finansowych. Prowadzimy projekty dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw głównie z woj. Małopolskiego, Śląskiego, Dolnośląskiego, Wielkopolskiego Podkarpackiego, Świętokrzyskiego oraz Mazowieckiego.

Płatny staż w Dziale pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby na staż do Działu pozyskiwania i rozliczania funduszy unijnych. Czekamy na kandydatów, którzy uzupełnią nasz zespół, tak abyśmy wspólnie mogli osiągać kolejne zamierzone cele oraz nadal intensywnie się rozwijać. Mile widziane osoby w trakcie studiów lub po studiach z zakresu  prawa i administracji , rachunkowości lub finansów.

Wymagania

  • Umiejętność zbierania i analizowania danych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i dokładność
  • Komunikatywność
  • Zdolność szybkiego uczenia się w dynamicznym środowisku pracy

Oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia po zakończonym stażu
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wszelkie potrzebne narzędzia pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-05-2022
Wyświetleń: 125