kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Kuratorium Oświaty w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Kuratorium Oświaty w Krakowie
Małopolski Kurator Oświaty poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Kraków
Ogłoszenie o naborze Nr 98886

Warunki pracy

Wyjazdy służbowe , w tym wykonywanie czynności służbowych poza siedziba urzedu. W siedzibie urzedu czynności o charakterze statycznym przy biurku i komputerze oraz dynamicznym, związane głównie z poruszaniem się po terenie urzędu oraz poza nim.  Większość czynności na terenie urzędu jest wykonywana w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę.  Podstawowe wyposażenie stanowiska to: zestaw komputerowy, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. Pomieszczenia Kuratorium mieszczą się w budynku przy ul. Szlak 73, jest winda, nie ma podjazdu.

Zakres zadań

  • kształtuje zewnętrzny wizerunek urzędu;
  • współpracuje przy kontakcie z mediami i realizacji strategii informacyjnej urzędu;
  • współpracuje przy przygotowaniu materiałów informacyjno-promocyjnych we współpracy z wydziałami merytorycznymi urzędu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w podobnym obszarze
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość pakietu MS Office, w tym aplikacji i narzędzi przydatnych w public relations i merketingu edukacji;
  • komunikatywność, rzetelność, dokładność, obowiązkowość;
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;
  • umiejętność pracy w zespole.