kandydatów

Etat Kasjer w obiekcie sportowym

Firma: Stowarzyszenie SIEMACHA miejsce pracy: Kraków

 Stowarzyszenie SIEMACHA istnieje 29 lat. Prowadzimy placówki wsparcia dziennego, placówki całodobowe, poradnie terapeutyczne. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Od ponad 10 lat w duchu przedsiębiorczości społecznej prowadzimy obiekty sportowe, aktualnie w Krakowie i w Odporyszowie.

Kasjer w obiekcie sportowym
Miejsce pracy: Kraków

Stanowiska: Kasjerzy w obiektach sportowych Com Com Zone

Rekrutacja do pracy w Com Com Zone Prokocim, Kraków, ul. Kurczaba 29 (1 etat)

Rekrutacja do pracy w Com Com Zone Nowa Huta, Kraków, ul. Ptaszyckiego 6 (1 etat)

Opis stanowiska:
  • obsługa recepcji obiektu sportowego,
  • informowanie klientów o ofercie obiektu sportowego,
  • obsługa systemu dostępu,
  • przyjmowanie wpłat od klientów,
  • rozliczanie gotówki w systemie kasowym,
  • sporządzanie raportów kasowych,
  • wystawianie faktur,
  • dokonywanie wpłat do banku,
  • współpraca z konwojem,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Opis kandydata:
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • doświadczenie w obsłudze transakcji gotówkowych, min. 2 lata.
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • mile widziane zainteresowanie sportem,
  • dyspozycyjność, niekaralność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w zespole życzliwych i kompetentnych współpracowników,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • pakiet sportowy z dofinansowaniem socjalnym.