kandydatów

Etat Specjalista ds. Dotacji Unijnych

Firma: Piotr Turczyński Consulting miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6927774, z dnia 2022-04-28

Piotr Turczyński Consulting

Jesteśmy firmą consultingową poszukującą specjalisty do sporządzania oraz rozliczania wniosków o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Praca jest w 100% zdalna z elastycznymi godzinami pracy.

Specjalista ds. Dotacji Unijnych

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • sporządzanie dokumentacji aplikacyjnej o dotacje unijne
  • kontakt z klientem w celu uzyskania wsadu merytorycznego do projektu
  • pisanie biznesplanów oraz redagowanie tekstów
  • robienie research'u internetowego do branży projektu
  • rozliczanie wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych
  • sporządzanie dokumentów prawnych oraz tworzenie projekcji finansowych

Wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie w zakresie pisania projektów badawczo-rozwojowych współfinansowanych ze środków UE – warunek konieczny
  • lekkie pióro – warunek konieczny
  • zdolność analitycznego myślenia przy weryfikacji wytycznych i kryteriów oceny
  • umiejętność redagowania tekstów, łatwość w operowaniu słowem oraz umiejętność uzasadnienia potrzeby realizacji projektu
  • bardzo dobra znajomość Ms Office
  • odpowiedzialność za powierzony projekt, dokładność i terminowość
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • umiejętność czytania, regulaminów, ustaw oraz dokumentów finansowych
  • preferowane wykształcenie ekonomiczne lub prawne

Oferujemy

  • ciekawa praca w dynamicznym środowisku
  • praca w 100% zdalna
  • przyjazna atmosfera pracy
  • wynagrodzenie w trybie rozliczenia za efekty, a nie czas pracy
  • szybka ścieżka rozwoju w zależności od zaangażowania, kreatywności, szybkości uczenia się oraz efektywności
  • elastyczne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki oraz wysokie premie od sukcesu