kandydatów

Etat Specjalista ds. umów

Firma: Chemobudowa Kraków S.A. miejsce pracy: Kraków

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. umów
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki

  • sporządzanie i weryfikowanie umów, aneksów, zleceń, zamówień w branży budowlanej
  • koordynacja procesu zawierania umów, uzgadnianie/negocjowanie treści umów
  • prowadzenie korespondencji ze zleceniobiorcami/podwykonawcami
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów (drukowanie, skanowanie, uzyskiwanie podpisów, archiwizowanie)
  • prowadzenie i bieżące aktualizowanie wykazu zleceniobiorców/podwykonawców
  • prowadzenie i bieżące aktualizowanie rejestru krajowych umów budowlanych (zawartych z inwestorami)
  • opracowywanie portfela zleceń krajowych i jego bieżąca aktualizacja
  • nadawanie symboli kosztowych obiektom, tzw. ’kont obiektów’ w oparciu o PKOB
  • zgłaszanie inwestorowi podwykonawców i dalszych podwykonawców zgodnie
  • z obowiązującymi w tym zakresie przepisami/postanowieniami umownymi
  • sporządzanie innych dokumentów dotyczących procesu budowlanego i zawieranych umów
  • ścisła współpraca z innymi działami/zespołami Spółki
Wymagania
  • mile widziane wyższe wykształcenie
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w sporządzaniu/negocjowaniu umów w branży budowlanej
  • znajomość podstawowych zagadnień prawa cywilnego, budowlanego, umów
  • w zamówieniach publicznych
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office - Word, Excel)
  • dokładność, rzetelność, terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • możliwość skorzystania z dopłat z funduszu socjalnego (m.in. dopłata do wypoczynku, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe, karta sportowa)
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami