kandydatów

Etat Kierownik Działu Rekrutacji

Firma: Armatis Polska Sp. z o. o. miejsce pracy: Kraków

Armatis jest francuską firmą specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W Polsce posiadamy 5 biur. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w zarządzaniu doświadczeniami klientów... i pracowników. Aplikując do nas, nie tylko dołączasz do firmy, ale i do zespołu osób z wszechstronnych środowisk, o różnych zainteresowaniach i profilach.

W związku z dalszymi planami rozwoju na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Rekrutacji
Miejsce pracy: Kraków
Zakres zadań:
  • zarządzanie Działem Rekrutacji o rozproszonej strukturze poprzez zapewnienie skutecznej i efektywnej pracy zespołu
  • odpowiedzialność za realizację celów rekrutacyjnych
  • przygotowywanie oraz wdrażanie strategii rekrutacyjnej w oparciu o analizy i trendy rynkowe
  • wdrażanie skutecznych rozwiązań w zakresie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów oraz narzędzi rekrutacyjnych
  • przygotowywanie rekomendacji w kontekście planów rozwojowych firmy oraz zmian rynkowych
  • optymalizacja procedur i procesów związanych z rekrutacją
  • monitorowanie kluczowych wskaźników działu oraz systematyczne raportowanie wyników rekrutacji
Wymagania:
  • poparte sukcesami, min. 2 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji masowych
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze rekrutacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • dobrze rozwinięte umiejętności managerskie, w szczególności motywowania zespołu i egzekwowania realizacji założonych celów
  • bardzo dobre umiejętności analityczne oraz doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii rekrutacyjnej
  • znajomość trendów w obszarze rekrutacji masowych
  • kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • silna motywacja i nastawienie na realizację założonych celów
  • dynamizm w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakiet Office (Excel, PowerPoint)
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania w oparciu o część stałą wynagrodzenia oraz system motywacyjny
  • benefity pozapłacowe - opieka medyczna, karta Multisport, zniżki i darmowe oferty na usługi naszych klientów
  • pracę w firmie, która znalazła się wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce wg. rankingu Forbes
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • samodzielność w działaniu i wyzwania dające możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
Więcej o nas na: www.armatis-lc-polska.pl:
Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis LC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Obowiązek informacyjny: https://www.facebook.com/notes/armatis-lc/obowi%C4%85zek-informacyjny/2003095603127825