kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowości i raportowania

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. księgowości i raportowania
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/3273
OBOWIĄZKI:

Obliczanie i dokonywanie księgowań księgi głównej i rozliczanie kont (np. obliczanie odroczonego podatku dochodowego, rozliczeń międzyokresowych, rezerw, przedpłat); dostarczanie raportowania grupowego i zewnętrznego; wykonywanie uzgodnień i księgowań międzyfirmowych; wykonywanie różnych czynności zamykających m.in. opcjonalnie utrzymywanie interfejsów do księgi pomocniczej: cykle przeszacowania, przegrupowania i alokacji kosztów (w zależności od BU); wsparcie/współpraca przy różnych projektach, takich jak analiza i wdrażanie zmian w Grupowym Planie Kont; utrzymywanie kontaktu z różnymi interesariuszami m.in. kontrolerzy FAR, aktuariusze, lokalni księgowi; wykonywanie kontroli w ramach SOX. Nie mniej niż 7300 zł Godziny pracy: I zmiana od 8:00 do 16:00, II zmiana od 11:00 do 19:00, III zmiana od 14:30 do 22:30

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: administracja biznesu, księgowość, finanse
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: co najmniej 2,5 letnie doświadczenie w dziale usług finansowych/finansowym/rachunkowości/podatkach, umiejętności: ukończenie kursu z zakresu rachunkowości finansowej mile widziane, praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel, znajomość języków obcych: angielski poziom znajomości B2, komunikatywna znajomość języka tureckiego. Główne języki komunikacji w firmie / z klientem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie