kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów narzędzi

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Specjalista ds. zakupów narzędzi
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2022-04-06/1082
OBOWIĄZKI:
- zarządza zapotrzebowaniem na zakup i zamówieniami zakupu oraz codzienną kontrolą przypisanych dostawców,- kontroluje organizację i w razie potrzeby podejmuje odpowiednie działania naprawcze,- zapewnia akceptację strategii towarowej (ww i region) oraz procesów zakupowych przez kierownictwo witryn,- zarządza wraz ze swoją siecią, w imieniu Dyrektorów Segmentów Zakupów Pośrednicj Grupy, codziennymi relecjami z dostawcami, które nie zostały jeszcze objęte przez Dyrektorów Segmentów Zakupów Pośrednik Grupy- zapewnia dostępność kluczowych wskaźników wydajności niezbędnych dla dyrektora ds. zakupów w regionie i dyrektora ds. zakupów pośrednich w grupie,- egzekwuje w swojej organizacji standard zakupów pośrednich,- komunikuje strategię zakupów na swoim terenie,- informuję o specyfice i ograniczeniach swojego obszaru dyrektorom segmentów Grupy,- buduję rezerwuar produktywności swojego obwodu i uzyskuje jego walidację,- analizuję potrzeby kadrowe i zapewnia dostepność personelu,- zapewnia 100% pokrycia zakupów w regionie,- zapewnnia realizację działań w zakresie produktywności technicznej i zasobów,- osiąga indeks zakupów w swoim regionie,- zarządza procesem budżetowym,- respektuję standardy VALEO ( V5000, Kodeks Postepowania Partnerów Biznesowych...),- ściśle stosuje, egzekwuje i aktywnie promuje zasady i reguły zgodności w swojej organizacji i Panelu Dostawców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagana silne umiejętności sourcingu połączone z bardzo dobrym zrozumieniem procesu zakupowego,doskonała komunikacja, duże umiejętności negocjacyjne i silne umiejętności analityczne połączone z silnymi umiejętnościami strategicznego zarządzania zakupami.Doświadczenie min. 5 lat pracy w dziale zakupów na stanowisku kierowniczym.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego