kandydatów

Etat Kurier

Firma: Komel Michał Nowak miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6821295, z dnia 2022-04-07

Komel Michał Nowak

Przewoźnik świadczący usługi dla Inpost

Kurier

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Do obowiazków osoby zatrudnionej w charakterze kuriera należy odbieranie przesyłek od klientów i dostarczanie ich do nadawców oraz  paczkomatów na podległym obszarze.

Wymagania

  • chęć do pracy,
  • prawo jazdy kat B
  • dyspozycyjność
  • umiejętność prowadzenia samochodu typu bus
  • niekaralność

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę
  • atrakcyjne, satysfakcjonujące wynagrodzenie + premie
  • możliwość dodatkowej pracy w weekendy