kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Magazynier
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2022-03-21/0883
OBOWIĄZKI:

- przyjmowanie zamówień i towaru ; - etykietowanie zamówień ; - obsługa skanera ; - obsługa ręcznego wózka paletowego ; - obsługa terminalu kodów kreskowych ; - pracownik będzie korzystać z programu magazynowego czyli wprowadzać przyjęty towar oraz wysyłki ; - gotowość do pracy zmianowej (6:00 - 18:00; 18:00 - 6:00;)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : obsługa terminalu kodów kreskowych, sprawność fizyczna [Umiejętność 1] : obsługa skanera, obsługa ręcznego wózka paletowego [Inne] : Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego