kandydatów

Etat Technik Grupy Mobilnej

Firma: Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Technik Grupy Mobilnej
Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie
  • Wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń oraz instalacji budynkowych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie najlepiej o profilu elektrycznym lub doświadczenie w zawodzie i wiedza techniczna
  • dbałość o powierzone mienie
  • kultura osobista
  • Minimum 2 letnie doświadczenie jako technik hydraulik lub elektryk lub złota rączka
  • Uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV; inne mile widziane
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP Gr 2 i 3
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • inne certyfikaty i świadectwa

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę