kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Haer miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6793191, z dnia 2022-04-01

haer-recruitment jest agencją headhunterską specjalizującą się w branży retail & e-commerce  Przez niemal 20 lat istnienia pomogliśmy zbudować tysiącom osób karierę zawodową i możemy przyczynić się także do Twojego dalszego rozwoju. Zmiana pracy z nami minimalizuje stres związany z rekrutacją, doradzamy i wspieramy na każdym etapie procesu.Zapraszamy Cię do rozpoczęcia z nami kolejnego etapu swojej przygody zawodowej.

Obecnie dla naszego Klienta z branży fashion, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i bieżące aktualizowanie akt osobowych pracowników
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz zmianami w warunkach pracy i płacy
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUP, PFRON, deklaracji PIT
  • Rozliczanie czasu pracy (systemu: podstawowy, równoważny z ruchomymi godzinami rozpoczynania pracy)
  • Rozliczanie pracowników za pomocą programu kadrowo-płacowego Płatnik
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnianiu i wynagradzaniu
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prwa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego
  • Uczestnictwo w opracowywaniu regulaminów i procedur związanych z zatrudnieniem

Wymagania

  • 5 letnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo- płacowej
  • Bardzo dobra znajomość programu kadrowo-płacowego ENOVA
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji pracowniczej
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik
  • Chęć poszerzania posiadanej wiedzy i rozwoju kompetencji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość TETY HR, TETY ME oraz tematyki zatrudniania cudzoziemców

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna i kreatywna atmosfera
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju