kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Kraków

NES Fircroft dla naszego klienta – Generalnego Wykonawcy poszukujemy kandydata na stanowisko

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
  • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z wymogami prawa budowlanego,
  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z warunkami umowy z klientem, w założonym czasie, budżecie, z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Opracowywanie obmiarów na podstawie projektu,
  • Koordynacja działań na terenie budowy realizowanej inwestycji, w oparciu o specyfikację techniczną, plan budowy, budżet,
  • Uzgodnienia techniczne z podwykonawcami,
  • Współudział w procesie odbioru prac.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Min. 2 – letnie doświadczenie w branży budowlanej,
  • Posiadania uprawnień w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
Oferta:
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.