kandydatów

Etat BIM Koordynator / Koordynatorka

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Kraków

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

BIM Koordynator / Koordynatorka
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
Twój zakres obowiązków
  • Aktywny udział w rozwoju i wdrażaniu metodyki BIM w ramach bieżących oraz nowych kontraktów Grupy ERBUD;
  • Koordynacja projektowa z wykorzystaniem narzędzi BIM;
  • Tworzenie i zarządzanie modelami i informacjami BIM w zakresie modelowym i informacyjnym;
  • Usprawnienie pracy projektowo-budowlanej przez użycie nowoczesnych technologii komputerowych;
  • Pozyskiwanie informacji przedmiarowych, budowa i administracja procesów zarządzania informacją projektową, nadzór nad realizacją standardu BIM ERBUD S.A. w projektach.
Wymagania:
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy z koordynacją modeli BIM;
  • Posiadasz ogólną wiedzę z zakresu branż: architektura, konstrukcja, instalacje;
  • Swobodnie działasz na oprogramowaniu specjalistycznym związanym z BIMem;
  • Swobodnie współpracujesz z Excelem;
  • Potrafisz czytać dokumentację projektową;
  • Potrafisz dokonać analizy modelu;
  • Komunikujesz się w języku angielskim;
  • Jesteś zwolennikiem/zwolenniczką analitycznego i metodycznego podejścia do realizowanych zadań;
  • Świetnie organizujesz swoją pracę;
  • Masz wysoką inicjatywę i proaktywne podejście do rzeczywistości;
  • Masz silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.