kandydatów

Etat Kupiec Mody

Firma: NAREE.PL miejsce pracy: Kraków

NAREE Sp. z o.o.

prężnie rozwijająca się marka tworząca odzież dla kobiet poszukuje pracownika na stanowisko:

Kupiec Mody
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • zamawianie dodatków do kolekcji;
  • współpraca z bieżącymi dostawcami tkanin oraz poszukiwanie nowych;
  • monitorowanie rynku tkanin i dzianin w poszukiwaniu najbardziej atrakcyjnych jakości;
  • projektowanie, tworzenie i zamawianie metek pralniczych;
  • analiza konkurencji i pod względem trendów, cen i użytych jakości;
  • negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami;
  • dbałości o terminowość dostaw i dokumentację związaną z zakupami towarów;
  • selekcja właściwych dodatków.
Wymagania:
  • zainteresowanie trendami w modzie i wysokie poczucie estetyki;
  • znajomość rodzajów tkanin i umiejętność ich rozróżniania;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się̨ firmie;
  • ciekawą pracę z możliwością̨ rozwoju zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy.