kandydatów

Etat Rekruter pracowników z Ukrainy i krajów wschodnich

Firma: Istvan Kovacs PHU miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6740418, z dnia 2022-03-23

Godan SERWIS Sp. z o.o.

Outsourcing / Leasing Pracowniczy

Agencja Doradztwa Personalnego

Od 19 lat działająca na polskim rynku pracy

Do swojego działu zatrudni osoby na stanowiska

Rekruter pracowników z Ukrainy i krajów wschodnich

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
  • Systematyczne prowadzenie rekrutacji osób na projekty firmowe
  • Systematyczne budowanie bazy zewnętrznych agentów i freelancerów
  • Fachowe doradztwo i wsparcie podczas prowadzonych rekrutacji
  • Współpraca z zespołem rekruterów na terenie całego kraju i za granicą
  • Realizacja planów rekrutacyjnych
  • Dbanie o wizerunek i prezentację firmy
  • Praca własna i zespołowa przy budowaniu strategii rozwoju z zakresu świadczonych usług

Wymagania

Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej
  • Posiadanie własnej i umiejętność tworzenia nowej bazy agentów
  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

Co oferujemy
  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie w formie podstawy oraz atrakcyjnego systemu prowizyjnego
  • Możliwość pracy zdalnej dla agenta zewnętrznego.