kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/1957
OBOWIĄZKI:

organizacja spotkań, katalogowanie i archiwizacja faktur, telefoniczna obsługa klienta, obsługa sprzętów biurowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych, komunikacja z innymi firmami i partnerami, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich), zamawianie materiałów biurowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i Internetu
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie