kandydatów

Etat Fryzjer Asystent / Pomoc kolorysta

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6686877, z dnia 2022-03-14

Klient portalu Praca.pl

Kameralney salon fryzjerski w centrum Krakowa. Usługi wykonywane w oparciu o linie ekologicznych kosmetyków produkcji australijskiej.

Fryzjer Asystent / Pomoc kolorysta

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Dzień dobry. Salon fryzjerski z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje osoby na stanowisko asystenta fryzjera. Zapraszamy osoby z podstawowymi umiejętnościami z zakresu: przygotowania klienta do zabiegu, mycia głowy, nakładania farby. Oczekujemy kultury osobistej, uśmiechu i pogody ducha oraz komunikatywności. Oczywiście praca w miłej atmosferze, szkolenia u najlepszych trenerów w branży, kameralne studio.

Wymagania

  • Bardzo chętnie przyjmiemy absolwentów szkół zawodowych, techników lub szkół policealnych.
  • Doświadczenie nie jest wymagane!

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 20 pln brutto.