kandydatów

Etat New Business Manager

Firma: Quality App Studio spółka z ograniczoną odpowiedzialnością miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6590058, z dnia 2022-02-24

Dołącz do zespołu zmotywowanych i doświadczonych osób, i wesprzyj nasze działania sprzedażowe. Stań się częścią wyjątkowej aplikacji, dzięki której odniesiemy wspólny sukces! Jeśli jesteś osobą, która lubi nowości, pozytywne zmiany, orientujesz się w nowych technologiach, a do tego rynek HORECA nie jest Ci obcy, zapraszamy Cię do rekrutacji!

New Business Manager

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów aplikacji,
  • nawiązywanie rzetelnych i partnerskich relacji biznesowych,
  • budowanie świadomości nowej marki i dbałość o jej wizerunek,
  • obsługa klientów firmy w kanale HORECA,
  • monitorowanie rynku gastronomicznego na podległym terenie,
  • monitoring, analiza i raportowanie wyników sprzedażowych.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych i umiejętność utrzymywania rzetelnych relacji biznesowych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym w branży HORECA,
  • dobra znajomość lokalnego rynku HORECA,
  • doświadczenie w pracy w restauracji i znajomość zasad jej funkcjonowania będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność organizacji pracy zorientowanej na konkretnie określone cele,
  • swobodna obsługa komputera, w tym pakietu aplikacji biurowych,
  • minimum średnie wykształcenie,

Oferujemy

To oferujemy
  • praca na pełny etat (umowa o pracę lub kontrakt b2b)
  • wynagrodzenie na które składa się podstawa oraz premie zależne od osiągniętych wyników
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • samodzielność w działaniu na powierzonym regionie
  • indywidualne pakiet szkoleń z zakresu działania aplikacji

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-02-2022
Wyświetleń: 183