kandydatów

Etat Starszy inspektor

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach miejsce pracy: Myślenice

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach
Komendant poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Starszy inspektor
Miejsce pracy: Myślenice
Ogłoszenie o naborze Nr 93482

Warunki pracy

Praca biurowo-techniczna związana z konfiguracją, instalacją i nadzorem nad systemami i urządzeniami teleinformatycznymi. Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, w wymuszonej pozycji ciała (siedzącej). W razie potrzeby praca na wysokości do 3 m, kierowanie samochodem słuzbowym. Pomieszczenia, w których wykonywana jest praca nie są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, ustyuowane są na trzecim piętrze budynku.

Budynek nie posiada windy.

Zakres zadań

  • sprawowanie funkcji lokalnego administratora technicznego urządzeń dostępowych,
  • diagnozowanie, rozwiązywanie i usuwanie problemów związanych z eksploatacją sprzętu komputerowego, urządzeń teleinformatycznych, sieci komputerowych oraz systemów,
  • dokonywanie podstawowych napraw serwisowych sprzętu komputerowego i urządzeń teleinformatycznych,
  • nadawania, odbieranie i modyfikowanie uprawnień funkcjonariuszy i pracowników do informatycznych systemów policyjnych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej,
  • administrowanie sieci oraz wykonywanie, testowanie i ewidencjonowanie połączeń do sieci teleinformatycznych,
  • modyfikowanie zawartości strony internetowej Komendy oraz Biuletynu informacji Publicznej,
  • aktywacja, dezaktywacja, zmiana użytkowników oraz recertyfikacja kart dostępowych do KSIP,
  • prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania informatycznego użytkowanego w Komendzie

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze informatycznym

  • umiejętność instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych
  • umiejętność obsługi pakietu aplikacji biurowych
  • komunikatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych