kandydatów

Etat Projektant w dziale dróg

Firma: ZNAK Gdansk sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6488712, z dnia 2022-02-24

Znak Gdańsk sp. z o.o. jest wielobranżowym, projektowym biurem inżynierskim z wiodącą branżą infrastruktury drogowej. Dla inwestorów z obszaru wszystkich województw wykonujemy projekty od pomysłu koncepcyjnego po uzyskanie prawomocnej zgody na prowadzenie robót budowlanych. Naszą codzienną pracą jest sprostanie potrzebom naszych klientów oraz terminowa realizacja wszystkich umów. Bazę wiedzy osób tworzących działy projektowe poszerzamy na przykładach doświadczeń polskich oraz zagranicznych. W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant w dziale dróg

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: dr02-2022-02-23

Opis stanowiska

  • opracowanie pomysłu koncepcyjnego projektu drogowego oraz projektów branżowych;
  • modelowanie rozwiązań projektów dróg klasy Z, G, GP w fazie budowlanej, wykonawczej oraz optymalizacji;
  • udział w spotkaniach z klientami/inwestorami, prezentacja projektów, koordynacja prac branżowych;
  • praca na narzędziach MX Road, CGS Labs, Autodesk Civil3d, BricsCAD, Microsoft Project.

Wymagania

  • wzorowa organizacja stanowiska pracy w tym dojrzałość, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność;
  • znajomość kierunkowego oprogramowania inżynierskiego;
  • umiejętność pracy w wielobranżowym zespole stacjonarnym i zdalnym;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w doświadczonej firmie;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowej poprzez wpływ na rozwiązania wypracowywane zespołowo;
  • pracę na najnowszych narzędziach projektowych w nieschematycznym, innowacyjnym biurze;
  • dostęp do doświadczonej kadry inżynierów;
  • elastyczną organizację czasu pracy;
  • wyśmienitą kawę z ekspresu;
  • dofinansowanie do karty sportowej.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-02-2022
Wyświetleń: 220