kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży

Firma: PassionHR miejsce pracy: Kraków

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się projektowaniem i budową nowoczesnych obiektów sportowych, będącej liderem na rynku poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami;
  • Aktywne pozyskiwanie oraz udział w spotkaniach z dystrybutorami;
  • Prowadzenie negocjacji oraz raportowanie wyników z przeprowadzonych rozmów handlowych;
  • Tworzenie i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta;
  • Przygotowywanie ofert oraz systematyczne monitorowanie procesu ofertowego;
  • Doradztwo w zakresie oferowanych obiektów;
  • Planowanie, realizacja i inicjowanie nowych działań sprzedażowych oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej;
  • Obsługa zapytań i zamówień ze sklepu Internetowego;
  • Śledzenie trendów w branży.
Oczekiwania:
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego, min. 1 rok na pokrewnym stanowisku;
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów;
  • Wykształcenie średnie;
  • Znajomość technik sprzedaży;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • Znajomość sposobów i umiejętność przeprowadzania negocjacji handlowych;
  • Umiejętność sporządzania umów sprzedażowych oraz ofert handlowych.
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w branży budowlanej;
  • Doświadczenie we współpracy z jednostkami publicznymi;
  • Znajomość programów Sketchup i AutoCad.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Administrator

Administratorem danych osobowych jest Izabela Bierlet - Chwast prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą PassionHR, z głównym miejscem prowadzenia działalności w Olkuszu przy ul. Witosa 1/12 w Olkuszu (kod pocztowy: 32-300), NIP 6371917078 e-mail: rodo@passionhr.pl, telefon kontaktowy: 735 038 317

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-02-2022
Wyświetleń: 144