kandydatów

Etat Kosztorysant / Grafik AutoCAD (Draftsman)

Firma: ECO Windows Polska sp.z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6477681, z dnia 2022-02-07

ECO Windows Polska sp.z o.o.

W związku z rozwojem naszej firmy
ECO WINDOWS POLSKA
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant / Grafik AutoCAD (Draftsman)

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • czytanie planów i znakowanie w AutoCAD;
  • rysowanie projektów stolarki okiennej
  • wprowadzanie korekt w oparciu o uwagi klientów i wnioski o udzielenie informacji;
  • publikowanie czystych zestawów rysunków warsztatowych;
  • ogólne zadania biurowe: kontakt z klientami, odbieranie telefonów, e-mailing itp.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość programu AutoCAD LT
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego.
  • energiczny, życzliwy ,zmotywowany, precyzyjny oraz umiejący pracować w zespole .

Umiejętności:

  • rysowanie 2D AutoCAD w programie: AutoCAD LT;
  • znajomość REVIT mile widziana;
  • biegła obsługa komputera w Microsoft Office;
  • samodzielność w pracy ( przy minimalnym nadzorze) ;
  • dobre umiejętności komunikacyjne z klientami oraz w pracy zespołowej;
  • samodzielna organizacja pracy w tym ustalanie priorytetów,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym (5700 - 5900 brutto)
  • umowę o pracę
  • pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 20:00.
  • pakiet medyczny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-02-2022
Wyświetleń: 170