kandydatów

Etat Tester automatyczny

Firma: Rockitworks Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Tester automatyczny
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 2022/02/TA

O nas

Świadczymy usługi IT dla międzynarodowych firm telekomunikacyjnych, finansowych oraz mediów cyfrowych. Klienci cenią nas za dobrą znajomość rynku, wysoką jakość usług oraz rzetelność. Nasze zespoły wyróżniają się zaangażowaniem i pasją z jaką realizujemy każde przedsięwzięcie. Oferujemy elastyczne warunki pracy, umożliwiające połączenie celów zawodowych z życiem prywatnym.

O Tobie

  • Minimum 2 lata doświadczenia w automatycznym testowaniu aplikacji
  • Znajomość Selenium, Maven, TestNG, JUnit, Java, GIT, SQL oraz formatów wymiany danych (JSON, XML)
  • Znajomość dowolnego narzędzia do testów API (np. JMeter, Postman, SoapUI).
  • Znajomość narzędzi Jira, Confluence
  • Zdolność analitycznego myślenia, dokładność oraz sumienność
  • Otwartość na nowe technologie
  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w sektorze bankowym 2-5lat

Obowiązki

  • Wykonywanie testów automatycznych aplikacji

Nasza Propozycja dla Ciebie

  • Zaoferujemy współpracę w dogodnym dla Ciebie modelu, w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Zapewnimy atrakcyjne stawki zależne od Twojego doświadczenia, umiejętności oraz odpowiedzialności
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."