Etat Księgowy do rozliczania magazynu w firmie produkcyjno - handlowej

Firma: ELGOTECH miejsce pracy: Wieliczka

Ogłoszenie numer: 6471159, z dnia 2022-02-02

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „ ELGOTECH” Jerzy Znamirowski zatrudni:

Księgowy do rozliczania magazynu w firmie produkcyjno - handlowej

Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka

Opis stanowiska

  • dbałość o poprawny obieg dokumentów,
  • prowadzenie bieżących kontroli w obszarze materiałowo - surowcowym i produktów gotowych oraz towarów handlowych,
  • weryfikacja, kontrola i księgowanie dokumentów magazynowych (PZ, PW, MM, WZ, RW)  zgodnie z obowiązującym stanem prawnym i przyjętymi procedurami wewnętrznymi,
  • analiza stanu zapasów, kontrola stanów magazynowych od strony księgowej,
  • kontrolowanie i rozliczanie ruchów magazynowych pod kontem finansowym,
  • kontrola prawidłowego rozliczania zużyć surowców,
  • kontrola zgodności dokumentów magazynowych wynikających z wykonanej produkcji, reklamacji, zwrotów itp.,
  • rozliczanie inwentaryzacji od strony księgowej,
  • rozliczanie importu towarów,
  • kwalifikacja wszystkich faktur korygujących sprzedaż do właściwego okresu sprawozdawczego (podatek dochodowy i VAT),
  • comiesięczna weryfikacja rozliczeń kasowych,
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku,
  • aktywne uczestnictwo przy badaniu rocznego sprawozdania finansowego,
  • doraźne wsparcie w pozostałych obszarach księgowości.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów,
  • doświadczenie w obszarze księgowości (szczególnie magazynowej) w firmie produkcyjnej pozwalające na samodzielną pracę,
  • umiejętność szybkiego przyswajania obsługi programów komputerowych,
  • chęć ciągłego uczenia się i monitowania zmian w przepisach rachunkowych i podatkowych,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji własnej pracy.

Oferujemy

  • wsparcie przy wdrożeniu w obowiązki,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • terminową wypłatę wynagrodzeń.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-02-2022
Wyświetleń: 174