kandydatów

Etat Instrumentation Engineer

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Kraków

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży Oil&Gas, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Instrumentation Engineer
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Dobór i weryfikacja instrumentów
  • Dobór i komunikacja interfejsów
  • Odpowiedzialność za produkt i elementy pomiarowe
  • Przegląd dokumentacji od klienta
  • Tworzenie PDS dla każdego poziomu złożenia instrumentu
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (Automatyka i Robotyka lub pokrewne)
  • Kilkuletnie doświadczenie jako Instrumentation Engineer
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Pracę w nowoczesnym biurze
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.