kandydatów

Etat Asystent działu Trade Marketingu

Firma: VRG S.A. miejsce pracy: Kraków

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent działu Trade Marketingu
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie aktywne wspieranie działu Trade Marketingu przy realizacji bieżących projektów, w tym przede wszystkim:
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencje reklamowe i producenci materiałów POS) na etapie powstawania i dystrybucji materiałów POS.
  • Współpraca z Centrami i Galeriami Handlowymi przy realizacji lokalnych kampanii reklamowych.
  • Współtworzenie i realizacja planu aktywności trade marketingowych.
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, analiz.
  • Prowadzenie kalendarza działań trade marketingowych.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta studiów wyższych (preferowane kierunkowe w obszarze marketingu)
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz organizacyjne.
  • Duża samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.
  • Kreatywność oraz inicjatywa w działaniu.
  • Wysokie zdolności interpersonalne.
  • Mile widziana wiedza z zakresu implementacji akcji trade marketingowych.
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z agencjami zewnętrznymi i drukarniami.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Trade Marketingu, uczestnictwo w projektach strategicznych firmy, szeroki przekrój zadań.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Dostęp do pakietu MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej,
  • Uczestnictwo w programie lojalnościowym.