kandydatów

Etat Kadrowa - Pomocnik księgowej

Firma: Serwis Budowy S.A. miejsce pracy: Trzebinia

Ogłoszenie numer: 6426558, z dnia 2022-01-26

SERWIS BUDOWY S.A. ZAJMUJE SIĘ ZAOPATRZENIEM PLACU BUDOWY.
Działamy od 2016 roku i jako nowoczesna firma samodzielnie wytwarzamy i stale ulepszamy nasze produkty.

W naszym asortymencie znajdą Państwo rusztowania, szalunki, ogrodzenia budowlane, zabezpieczenia drogowe, zsypy do gruzu, a także szeroki wybór akcesoriów systemowych.Co więcej, jesteśmy blisko ludzi. Codziennie budujemy i umacniamy relacje z naszymi Klientami. To pozwala na lepsze poznanie i zrozumienie ich potrzeb, a także wprowadzenie innowacyjnych działań.

Kadrowa - Pomocnik księgowej

Miejsce pracy: małopolskie / Trzebinia

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji płacowo - kadrowej (akta osobowe, umowy o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia, aneksy, itp.),
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników,
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (PFRON, ZUS, US, GUS),
  • księgowa obsługa wyciągów bankowych i raportów kasowych.

Wymagania

  • minimum średnie wykształcenie
  • minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac
  • bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych, podatku dochodowego,
  • bardzo dobra znajomość programu PŁATNIK, OPTIMA
  • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości i finansów oraz gotowość do ciągłego uczenia się oraz rozwoju,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność, samodzielność, dokładność i sumienność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w zespole,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00,
  • program MyBenefit
  • premie uznaniowe oraz świąteczne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-01-2022
Wyświetleń: 152