kandydatów

Etat Samodzielny księgowy

Firma: VKS - Spółka cywilna miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6412836, z dnia 2022-01-24

VKS Księgowość - to biuro rachunkowe łączące w sobie innowacyjność z dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Tworzymy własne oprogramowanie mające na celu pomóc jak księgowym tak i klientam naszego biura w zarządzaniu firmą, finansami, czasem. Pomagamy przedsiębiorcom zmniejszyć czas spędzony nad księgowością do minimum, a naszych pracowników zapewniamy wszystkim, żeby praca przebiegła z przyjemnością i atmosfera nie przypominała sztywnego korpo:)

Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o. i uproszczonej księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań
  • sporządzenia deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów
  • proaktywny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • kontakt z urzędami

Wymagania

  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w rozliczaniu pełnej księgowości i uproszczonej księgowości firm z różnych branży
  • znasz zasady prowadzenia pełnej księgowości w spółkach prawa handlowego
  • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i tłumaczyć zawiłości podatkowe
  • cenisz sobie długofalową współpracę ze swoimi klientami
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualnie
  • umiesz zarządzać swoim czasem

Oferujemy

  • pełny etat
  • umowa o pracę
  • praca hybrydowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów