kandydatów

Etat Inżynier Sprzedaży Sprzętu Laboratoryjnego

Firma: Conbest Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Nowoczesna, kameralna firma działająca w niszowym obszarze wysokiej klasy urządzeń laboratoryjnych, pomiarowych oraz mikroskopii optycznej. Otwarta na ludzi lubiących wyzwania i kreatywną, nieszablonową pracę. Nie jesteśmy korporacją. Cenimy sobie przyjazną atmosferę.

Inżynier Sprzedaży Sprzętu Laboratoryjnego
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • analiza potrzeb Klienta, przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków transakcji
  • budowanie i utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z istniejącymi Klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedaż
  • prowadzenie prezentacji, szkoleń produktowych i uruchomień sprzętu
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz przestrzeganie przyjętych zasad i standardów
  • aktywny i merytoryczny wkład w kształtowanie strategii sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne: fizyka, chemia, biologia, biotechnologia lub pokrewne
  • dobra orientacja w sprzęcie laboratoryjnym i/lub pomiarowym / optycznym
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • otwartość na zmiany, wykazywanie się inicjatywą
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / pełny etat
  • niezwykle ciekawą, różnorodną pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w kształtowaniu polityki firmy
  • przyjazną atmosferę pracy, wyposażenie w odpowiednie narzędzia pracy
  • kursy językowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie