kandydatów

Etat Piping Engineer / Projektant Orurowania

Firma: Jacobs miejsce pracy: Kraków

Jacobs jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na całym świecie.

W naszych biurach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy ponad 1700 pracowników, którzy wspierają naszą działalność we wszystkich regionach świata. W ramach Global Delivery Center (GDC) nasi inżynierowie współpracują przy realizacji mulidyscyplinarnych projektów z zakresu Infrastruktury lądowej, wodnej i ochrony środowiska. Nasi specjaliści z Global Business Services (GBS) zapewniają wsparcie i doradzwo w zakresie rachunkowości, zakupów, IT, HR i projektowania graficznego.

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.
Piping Engineer / Projektant Orurowania
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PPS0003GI

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne projektowanie rurociągów w modelach 3D
  • Praca w zespole projektowym w roli inżyniera prowadzącego oraz zarządzanie takim zespołem
  • Przeglądanie dokumentacji projektowej oraz opracowywanie specyfikacji technicznych
  • Analizowanie i ocenianie rozwiązań branżowych dla zagadnień technicznych o zróżnicowanym stopniu skomplikowania
  • Bieżące uzgadnianie zaproponowanych rozwiązań z Klientem
  • Koordynacja międzybranżowa
  • Udział w spotkaniach projektowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (I lub II stopień) po kierunkach: mechanika, energetyka, instalacji sanitarnych, inżynierii środowiska, inżynierii chemicznej, materiałoznawstwa, bądź pokrewne
  • Doświadczenie w roli projektanta orurowania min 5 lat
  • Dobra znajomość i umiejętność posługiwania się jednym z narzędzi projektowych 3D: np. CadWorx, SP3D, Plant 3D, E3D, Revit
  • Praktyczna znajomość norm i standardów związanych z projektowaniem rurociągów przemysłowych, np. ASME B31.3, EN 13480
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym słownictwo techniczne dotyczące branży)

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na etapie realizacji budowy
  • Doświadczenie w projektowaniu rurociągów z materiałów niemetalowych

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30)
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez realizowanie innowacyjnych projektów w następujących gałęziach przemysłu: Life Science, Semiconductors, Automotive i Critical Mission
  • Udział w kursach i szkoleniach
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)