kandydatów

Etat Technik serwisu (klimatyzacja)

Firma: Wienkra sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 6223980, z dnia 2021-12-18

Wienkra sp. z o.o.

Firma WIENKRA powstała w 1990 roku jako spółka polsko-austriacka. Firma działa w Polsce już ponad 30 lat, jako największy dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych w kraju. W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń producentów, takich jak: AUX, LG Electronics, TOSHIBA czy MITSUBISHI ELECTRIC będących liderami na światowym rynku klimatyzacyjnym. W 2019 roku firma WIENKRA wprowadziła markę własną klimatyzatorów SEVRA. Oferta handlowa skierowana jest do firm instalacyjnych, wykonawczych oraz projektantów branży HVAC. WIENKRA zapewnia pomoc w realizacji inwestycji w zakresie klimatyzacji i wentylacji, od projektu, przez dobór urządzeń, szkolenia, dostawę, aż po usługi serwisowe. Wspólne rozwijanie biznesu oraz pewna i rzetelna informacja to czynniki, które Klienci najbardziej doceniają.

Technik serwisu (klimatyzacja)

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i serwisowej (aktualizacja, weryfikacja i korekta po tłumaczeniach);
  • nadzór nad procesem gwarancyjnym i obsługa reklamacji;
  • obsługa serwisowa w zakresie pomp ciepła (uruchomienia, serwis, rozwiązywanie problemów technicznych);
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń technicznych;
  • organizacja i koordynacja szkoleń z innymi producentami;
  • doradztwo i wsparcie techniczne (wszyscy producenci);
  • współpraca z Działem Handlowym w zakresie wsparcia i doradztwa technicznego;
  • obsługa zamówień części pogwarancyjnych;
  • składanie zamówień na części zamienne;
  • sprzedaż części zamiennych;
  • monitorowanie stanów magazynowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu HVAC (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja);
  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w obszarze technicznym (inżynier budowy, inżynier projektu, inżynier serwisu);
  • znajomość budowy nowoczesnych urządzeń do klimatyzacji w układzie bezpośredniego odparowania oraz powietrze-woda;
  • certyfikaty f-gazowe oraz energetyczne do 1 KV będą dodatkowym atutem;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • praca jednozmianowa.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-12-2021
Wyświetleń: 168