kandydatów

Etat Employer Branding Professional

Firma: Jacobs miejsce pracy: Kraków

Jacobs jest międzynarodową firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego na całym świecie.

W naszych biurach w Krakowie i Warszawie zatrudniamy ponad 1700 pracowników, którzy wspierają naszą działalność we wszystkich regionach świata. W ramach Global Delivery Center (GDC) nasi inżynierowie współpracują przy realizacji mulidyscyplinarnych projektów z zakresu Infrastruktury lądowej, wodnej i ochrony środowiska. Nasi specjaliści z Global Business Services (GBS) zapewniają wsparcie i doradzwo w zakresie rachunkowości, zakupów, IT, HR i projektowania graficznego.

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.
Employer Branding Professional
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: HR 000081

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie treści dotyczących projektów realizowanych przez biuro projektowe Jacobs i promowanie ich w mediach społecznościowych
  • Prowadzenie mediów społecznościowych oraz dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy (Linkedin)
  • Współpraca z uczelniami, organizacja i udział w targach pracy, monitorowanie i koordynowanie programu ambasadorów marki Jacobs
  • Opieka nad programem praktyk
  • Tworzenie materiałów promocyjnych we współpracy z działem Inside Sales
  • Przegląd i monitorowanie ogłoszeń
  • Prowadzenie działań z zakresu Employer Brandingu we współpracy z Zespołem TA

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub w biurze
  • Elastyczne godziny pracy, krótkie piątki
  • Pakiet benefitów (LuxMed, Generali, pakiet kafeteryjny, program wsparcia zdrowia psychicznego)
  • Szeroki wybór sieci pracowniczych- Women's network, PRISM, Careers network, STEM i wiele innych
  • Wsparcie zespołu TA i menedżerów

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie marketingu/komunikacji/PR)
  • Łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów
  • Otwartość w inicjowaniu nowych rozwiązań, kreatywność
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę z menedżerami, działem TA, HR i innymi
  • Dobra znajomość j.angielskiego