kandydatów

Etat Kierowca-Magazynier

Firma: MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. miejsce pracy: Kraków

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje do swojego zespołu osób zainteresowanych pracą jako:

Kierowca-Magazynier
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Prace w obrębie magazynu, załadunek i rozładunek
  • Prace przy kompletacji zamówień
  • Transport towarów tj. wyposażenie wnętrz, odzież, obuwie, akcesoria i dodatki
  • Dostawy towaru do sklepu stacjonarnego w Niepołomicach
  • Odpowiedzialność za zgodność dokumentacji z dostawami
  • Dbałość o powierzony samochód oraz towar
  • Inne zlecone czynności

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
  • Znajomość topografii miasta i okolic
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna (pakiet VIP, Saltus), darmowe obiady
  • Stabilne zatrudnienie w systemie jednozmianowym 8:00-16:00
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego