Etat Kierownik ds. inżynierii oprogramowania (software engineer)

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik ds. inżynierii oprogramowania (software engineer)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9234
OBOWIĄZKI:
Tworzenie rozwiązań opartych na SaaS, od prostych subskrypcji po złożone modele oparte na wykorzystaniu i zdarzeniach w zakresie rozliczeń, ocen i fakturowania. Wdrażanie nowych funkcji we współpracy z menedżerami produktów, specjalistami UI/UX oraz inżynierami oprogramowania i sprzętu. Wykonywanie analizy danych, czyszczenie danych i zaawansowane techniki manipulacji danymi. Dostarczanie kompleksowych rozwiązań do testowania wydajności dla różnych projektów w ramach programu. Tworzenie artefaktów testów wydajności, w tym plany testów i podsumowania testów. Ocena i upewnianie się, że członkowie zespołu projektują, tworzą i utrzymują skrypty testów wydajnościowych. Opracowywanie modeli obciążenia opartych na wystarczająco dobrym realizmie. Współpraca z członkami zespołu, aby zdefiniować/ulepszyć procesy i strategie związane z testowaniem wydajności.Współpraca międzyfunkcyjna z innymi zespołami IT, aby wdrożyć zintegrowane środowisko cyfrowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: WYŻSZE LICENCJACKIE W ZAKRESIE INFORMATYKI i INŻYNIERII, MINIMUM 1,5 ROKU DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO NA PODOBNYM STANOWISKU ZWIĄZANYM Z INŻYNIERIĄ OPROGRAMOWANIAwysoko rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, interpersonalne oraz komunikacyjne; umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku, elastyczność i gotowość na zmian; umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i zespole.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 333,33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie