kandydatów

Etat Księgowa/y

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Księgowa/y
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9225
OBOWIĄZKI:
praca w księgowości,prowadzenie ewidencji księgowej;prowadzenie pełnej lub uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych;dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych;prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych;księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności;prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń;rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych, np. delegacje, zaliczki itp.;potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;rozliczanie faktur z importu i eksportu;wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów rozliczeniowych;obsługiwanie programu Płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS;sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, VAT oraz deklaracji ZUS;prowadzenie ewidencji kasowej;sporządzanie raportów finansowych;współpraca z klientami zewnętrznymi firmy, tj. dostawcami usług, kancelarią prawną, urzędami, biegłym rewidentem, itp.;przechowywanie dowodów księgowych oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: wyższe ekonomiczne, rachunkowść, księgowość,

Wymagania inne:

obsługa księgowa firmy budowlanej

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie