kandydatów

Etat Analityk ilościowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk ilościowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9257
OBOWIĄZKI:
-Wspieranie amerykańskiego zespołu w modelowaniu oraz zapewnienie, że ryzyka modeli są odpowiednio zidentyfikowane, ocenione oraz uchwycone -Ocena teorii oraz założeń modeli oraz ocena oraz wybór odpowiedniej metodologii -Testowanie oraz potwierdzanie wyników modeli w dokumentacji modelu -Tworzenie dokumentacji modelu celem jego wdrożenia -Współpraca z zespołem walidacji modeli oraz zespołem IT aby zdeterminować potencjalne ryzyka i zaplanować wdrożenie -Ocena stabilności i siły modeli poprzez ich testowanie-Ocena ryzyka zgodnie z obowiązującymi regulacjami -Prezentowanie wyników modeli w trakcie regularnych spotkań z ekspertami biznesowymi.Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 17 1000 zł
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, magisterskie, kierunek wykształcenia: ekonomia. Doświadczenie zawodowe: minimum 11 miesięcy na pokrewnym stanowisku w środowisku międzynarodowym. Umiejętności: Umiejętność oceny ryzyka. Umiejętność oceny teorii oraz założeń modeli oraz ocena oraz wybór odpowiedniej metodologii, doświadczenie w testowaniu oraz potwierdzaniu wyników modeli w dokumentacji modelu , a także umiejętność tworzenia dokumentacji modelu celem jego wdrożenia. Doświadczenie na stanowisku Analityka. Praktyczna znajomość Microsoft Excel i Word, dobre zdolności analityczne i numeryczne, pełna odpowiedzialność za powierzone zadania, wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, umiejętność współdziałania w zespole. Znajomość języków obcych j. angielski, poziom znajomości: komunikatywny w mowie i w piśmie

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie