kandydatów

Etat Konsultant sprzedaży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Konsultant sprzedaży
Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska
Numer: StPr/21/2102
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż telefonów komórkowych i usług w sieci Play. Praca na jedną zmianę w godz. 9:00-17:00. Wysokość wynagrodzenia: 3010,00 zł + premia uznaniowa. Miejsce pracy: ul. Rynek 31, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska. Kontakt z pracodawcą: telefoniczny: 531 436 528, CV przesłać na adres e-mail: grzegorz.purzynski@partner360circus.pl.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów, umiejętność obsługi komputera, terminala płatniczego i kasy fiskalnej, skuteczność w realizacji celów, incjatywa w relacjach z klientem, pasja i dynamizm w realizacji zadań, zainteresowanie nowymi technologami, chęć do pozyskiwania wiedzy z zakresu produktów sieci i programów.

Miejsce pracy:

Kalwaria Zebrzydowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach