kandydatów

Etat Księgowy [samodzielny]

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach miejsce pracy: Myślenice

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Księgowy [samodzielny]
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/1613
OBOWIĄZKI:
samodzielne dekretowanie oraz wprowadzanie dokumentów do programu księgowego /Symfonia/ - obsługa pełnych ksiąg rachunkowych większej ilości podmiotów gospodarczych; wprowadzanie dokumentów i ewidencja operacji w księgachprzychodów i rozchodów /aplikacja Ramzes/ większej ilości podmiotów gospodarczych; sporządzanie zestawień w arkuszukalkulacyjnym niezbędnych do rozliczeń podatkowych i kadrowo-płacowych; sporządzanie deklaracji podatkowych i dokumentacji ZUS; inne zadania zlecone w zakresie procesów rachunkowość.Godziny pracy od: 07:00 do: 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania/oczekiwania: doświadczenie zawodowe w pracy w wydziale/departamencie księgowo-finansowym;preferowane wykształcenie wyższe /rachunkowość/ lub średnie specjalistyczne /rachunkowość/, w wyjątkowychprzypadkach osób cechujących się zdolnościami interpersonalnymi szybkiego uczenia się oraz wybitnym poziomemzaangażowania w wykonywanie obowiązków nie będzie to warunek bezwzględnie konieczny;doświadczenie zawodowe w pracy w wydziale/departamencie księgowo-finansowym; preferowane wykształcenie wyższe /rachunkowość/ lub średnie specjalistyczne

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach