kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9153
OBOWIĄZKI:
– Sprzedawca obsługuje kasę fiskalną.– Dba o ład i porządek w miejscu pracy.– Obsługuje klientów.– Nadzoruje zamówienia towaru.– Kwituje dostawy towaru.– Zajmuje się dokumentami gwarancyjnymi.– Wydaje paragony oraz faktury.– Zajmuje się reklamacjami oraz zwrotami.– Sporządza raporty na temat sprzedaży.– Pakuje produkty zakupione przez klientów.– Dba o odpowiednią ekspozycję w sklepie. Zarówno na półkach jak i wystawach.– Udziela informacji o towarach w sklepie. Na prośbę klienta prezentuje je.Wymiar czasu pracy 20h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: kasa fiskalna- obsługa

Wymagania inne:

Obsługa kas fiskalnych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 576 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie