kandydatów

Etat Menedżer kontroli finansowej

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer kontroli finansowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/9168
OBOWIĄZKI:
-Dostarczanie analiz finansowyc h , scenariuszy i spostrzeżeń dotyczących rozwoju kosztów /kapitału obrotowego zespołom IBS Market Front-Wspieranie zespołów IBS Market Front w zakresie alokacji zasobów i planowania inwestycji w celu optymalizacji kosztów iwzrostu RRP;-Zapewnianie właściw ego przełożenia informacjifinansowych/KPI z rynków lub celów glabalnych na informacje finansowe w modułach Tagetik Cost Controlling i Bilans w cyklach finansowych ( wielowymiarowych widok kosztów ConsumerJourney, ZBS, PBO-Wsparcie zespołów IBS Market Front podczas cykli budżetowych LRP/ OB. RF/LE we współpracy z organizacją Records to Record w celu zapewniania przygotowania finansów podmiotu prawnego z głównym naciskiem na koszty i kapitał obrotowy.-Eskalowanie odchyleń materiałowych i proponowanie działań naprawczych zespołom IBS Market Front;-Utrzymywanie regularnych punktów kontaktowych z zespołami IBS Market Front oraz CoE Reporting /Planning w celu zapewnienia wsparcia/eskalacji wszelkich zmian/obszarówzainteresowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia : wyższe ,kierunek wykształcenia: Statystyka, Ekonomia, Matematyka. Doświadczenie zawodowe: min. 8 letnie doświadczenie zawodowe wobszarze księgowości /budżetowania , w tym 3+ doświadczenie na stanowisku kierowniczym /menedżerskim. Umiejętności: Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Project, Power Point). Znajomość języków obcych: angielski średnio zaawansowany jako główny język umożliwiający kontakt z zespołem oraz klientami. Nie wymagamy certyfikatów językowych.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 21 974 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie